İbrahim Tatlıses’ten oğlu Ahmet Tatlıses’e yanıt: Bundan sonra babalık neymiş görecek

Torunu Mert Tatlıses ile mahkemelik olan İbrahim Tatlıses, torununu mahkeme kararıyla evden çıkardı. Oğlu Ahmet Tatlıses, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak şarkıcı İbrahim Tatlıses’e tepki gösterdi.

İbrahim Tatlıses de oğlunun açıklamasının ardından TV8’de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ programına konuştu. Tatlıses, programdan Müge Dağıstanlı’ya mesaj olarak yolladığı açıklamasında, “Bana ‘Akli melekeleri yerinde değildir’ diye iftira attı. Sağlamdır raporu alabilmek için 5 hastane dolaştım. Hepsi ‘Akıl sağlığı yerindedir’ raporu verdi. Yetmedi bir de Adli Tıp Kurumu’ndan rapor aldım. Hakim, ‘Akıl sağlığı yerinde değilse 1500 şarkıyı nasıl ezbere okuyor?’ dedi” ifadelerini kullandı.

Tatlıses açıklamasına, “Şimdi yeni bir site evler yaptırıyorum, o dairelerden de evlatlarıma vereceğim. Ama Ahmet adam olmaz! Kardeşlerinin de malına çökmüş. Artık yok öyle beleşten bir hayat! Bundan sonra babalık neymiş, görecek gününü!” diye devam etti.

‘BABA OĞUL İLİŞKİSİ NASILMIŞ GÖRECEK’

Oğlu Ahmet Tatlıses’e seslenen ünlü sanatçı, “Şimdi görecek… Baba-oğul ilişkisi nasılmış görecek. Çünkü Bodrum’da verdiğim dört evi de kendisinden alacağım. Evlatlıktan reddedemiyorum. Ama reddi miras yapacağım. Ona verdiğim 7 dükkanı da batırdı, başkalarına devretti. Ben çocuklarıma, torunlarıma bugüne kadar hep baktım. Hepsinin evleri, arabaları alındı. Maaşları ödeniyor” dedi.

Ne olmuştu?

Torununu mahkeme kararıyla evden çıkaran İbrahim Tatlıses, Ahmet Tatlıses’e “Benim çocuğum kiradayken onun çocuğuna ev veremem. Babalık nasıl yapılır onu öğrensin” demişti.

Bunun üzerine açıklama yapan Ahmet Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses’e “…Ben yıllarca Mert’e babalık yaparken sana da evlatlık yaptım İbrahim Tatlıses… Ben babalığın nasıl yapıldığını çok iyi biliyorum. Siz bu konuda ahkam kesecek son insansınız. Siz benim evlatlığımı da, babalığımı da sorgulayamazsınız. Sizi örnek alsaydım, vay çocuklarımın haline… Siz babalığınızla sadece bana değil, diğer çocuklarınıza yani kardeşlerime de ağır travmalar yaşattınız, yaşattırdınız…” demişti.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x