Kuşum Aydın’dan Cenk Eren göndermesi

Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan ve göz nezlesi olduğu için doktora geldiğini anlatan Aydın, “Arkadaşlar sizi gördüm, ağlıyorum. Yok şaka yaptım, göz alerjisi olmuşum, şimdi doktordan çıktık” diye konuştu.
Bayramı çalışarak sahnede geçirdiğini ancak hayattaki amacının çok para kazanmak olmadığını belirten şarkıcı “Biz o devirleri atlattık, para ile işimiz yok, bitti. Yeniler düşünsün. Para ikinci planda, biz artık hayatı yaşıyoruz o döneme geçtik. Para hep ikinci planda oldu benim için” şeklinde konuştu.
CENK’İ ÇOK KISKANDIM, AYNI DOKTORA GİDECEĞİM
Aydın, ayrıca bir dönem aralarından su sızmayan yakın dostu Mehmet Ali Erbil’le sanılanın aksine küs olmadıklarını anlatıp “Niye küs olayım? Ben hayatımda hiç küsmedim öyle bir şeyim de olmadı. Şimdi fazla konuşmuyoruz. Mehmet Ali ile çok eğlendik, zamanında çok güldük, keyifli zamanlar geçirdik” ifadesini kullandı. Aydın, geçtiğimiz günlerde yüz gerdirme operasyonu sonrası bandajlı fotoğraflarıyla gündemden düşmeyen meslektaşı Cenk Eren’in son halini kıskandığını da ifade edip, “Çok güzel olmuş, bayıldım. Cenk’in doktoruna gideceğim, kıskandım yani” dedi.
patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x