Prenses Kate İle Prens William’ın ‘Kara Kedisi’ Konuştu

Öteki kadın sonunda açıklama yapmak zorunda kaldı.

Leydi Rose Hanbury de en sonunda Kate Middleton’ın kocası Prens William ile ilişkisi olduğu söylentileri karşısında sessizliğini bozmak zorunda kaldı.

Leydi Rose Hanbury, Kate Middleton’un kocası Prens William ile ilişkisi olduğu yönündeki söylentiler üzerine sessizliğini bozdu.

2009 yılında David Cholmondeley ile evlenen 40 yaşındaki üç çocuk annesi, hafta sonu boyunca Royal hayranları Middleton’ın kamuoyundan kayboluşu hakkında spekülasyon yapmaya devam ederken konuştu.

İkili arasında bir flört iddiası olduğu yönündeki spekülasyonlar 2019’a kadar uzansa da Kensington Sarayı’nın 42 yaşındaki Galler Prensesi’nin Ocak ayında karın ameliyatı geçireceğini duyurmasının ardından söylentiler alevlendi.

Middleton’un aylarca kamusal hayattan uzak kalması, pek çok kişinin üç çocuğunu paylaştığı 41 yaşındaki William’la evliliğinin durumu hakkında spekülasyonlara yol açtı.

Hanbury, avukatları aracılığıyla Business Insider’a , William’la ilişkisi olduğu yönündeki söylentilerin “tamamen yanlış” olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x